| KittiBăă a întrebat:

Cum sterg un clip de pe youtube? Fundaa:X

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Dai click pe cont, my videos...bifezi video-ul ce vrei sa fie sters si dai delete. Ai grija sa nu le bifezi pe toate!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe youtube si apoi clik pe numele tau (dreapta sus)->clik pe videoclipurile mele->aici bifezi videoclipul si deasupra lui ai ''STERGETI''. Aici ti-am aratat cum sa stergi un clip care este al tau! Alte videoclipuri de la alti usheri nu le poti sterge!

| Bubiko a răspuns:

Te duci la videoclipurile mele, bifezi clipul si dai stergeti(sus). Sper ca ti-am fost de folos!

| N3X7 a răspuns:

Dai pe videoclipurile mele->selectezi videoclipu->si langa butonul "adauga la" este "sterge"si dai 1click acolowinking

| JustinFanEu a răspuns:

Hey mersi aveam nevoie!