| FluFla a întrebat:

Cumpar catel de talie mica, preferabil shih-tzu, dar si alta rasa, pna in 500 ron. astept comentarii

2 răspunsuri:
| maria2231 a răspuns:

Hei, eu mi-am găsit animăluț aici: https://anunturigratuite88.ro/categorie/anunturi-animale-de-companie

Încearcă și tu, poate găsești shih-tzu. Eu mi-am luat pisicuță.
Mult succes!

| teodoradragutza2003 a răspuns:

Eu mi-am luat un catel si-tsu din ungariacu 400 de lei.Deci daca ai pe cineve sau meri chiar tu du-te acolo la piata de animale ca si mie mi la cumparat o vecina.