| ketty a întrebat:

Cumpar puiuti de hamsteri pitici[sunt din iasi], care vinde dati mesaj cu id-utongue thxbig grin

Răspuns Câştigător
| LiLlYAnNe a răspuns:

Soseta tu mereu spui lucruri urite.Mai bine nu da aceste intrebari.desigur ca vii.

9 răspunsuri:
| soseta ucigasa a răspuns:

Vii sau morti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand hamsteri : 2 fetite in varsta de 2 luni, 15 lei [pret negociabil];[fara cusca]. Nu sunt ale mele...sunt ale unei prietene...detalii la luv.inna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cumva inca mai doreste sa cumperi hamsteri pitici... id : ovi_shadow_d12... ii dau ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mladin_adriana2000@yahoo.com.vand hamsteri pitici 4 maronii si 2 albi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Daca cumva inca mai doreste sa cumperi hamsteri pitici... id : ovi_shadow_d12... ii dau ieftin " anuntul nu mai este valabil, nu mai am delochappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina_girl_2009 vand eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand doi hamstei pereche cu cusca au culorea alba cu pet crem
au 3luni sunt super draguti releti la id marele_faraon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uzun.renato@yahoo.com eu am de vanzare 10 hasmteri ALBI DE IARNA in varsta de 3 saptamani si ceva

| alex_2354 a răspuns:

Buna
as putea sa te ajut eu ...cati pui ai dori sin cat timp pret 10 lei ti i-as putea aduce in nicolina, doi baieti, tudor, mall tudor daca vrei sa ma contactezi la id acesta numscroll13