| MonicaStardust a întrebat:

Daca ai un animalut frumos frumos dar ar fi plin de purici, te-ai juca cu el?

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Da, m-as juca cu el, scap eu de purici. sunt o mare iubitoare de animale, mai ales de pisici, ma vad o baba din aia nebuna cu 20 de pisici laughing

16 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Eu aici la bloc ma joc cu un catel bagabont si are purici si nu am luat deloc purec de la el

| raluky4 a răspuns:

L-as scapa intai de purici, chit ca i-as prinde unu cate unu, apoi m-as juca si eu cu el.
In fond si animalul sufera daca are puricei.

| chupachups1234 a răspuns:

Da. Si as scapa de purici. Cumva...

| Nicoleta a răspuns:

Nuuuulaughing, chiar d aac tentatia ar fi mare.
Eu daca iau un puric e dezastrulaughing. In sensul ca ma pisca bine din cap pana in picioare si fac iritatie. Apoi mai trebuie sa mai si stau ca caut puricanul sa-l prindlaughing ca sa nu ma piste si a 2-a zi.
Deci nu in nici intr-un caz nu m-as atinge de un animal puricos, chiar daca imi plac.

| sensesDelight a răspuns:

Depinde de situație. Dacă ar fi de pe stradă și s-ar apropia de mine, eu una am o simpatie pentru animăluțe deci nu prea m-ar interesa faptul că e puricos sau nu. L-aș mângâia puțintel dar nu l-aș apropia de mine prea tare.
În schimb dacă eu aș avea un animal, zic că aș avea grijă să nu prindă purici, l-aș îngriji. Am o pisicuță, persană, foarte jucăușă și funny de care am grijă și o duc la veterinar de fiecare dată când e timpul. Și dacă s-ar întâmpla totuși și-așa să prindă purici, nu m-ar opri cu nimic din a nu mă comporta la fel cu ea. E pisica mea, eu am crescut-o, eu mi-am asumat riscul cumpărând-o și n-am s-o las tocmai acum. Evident, aș încerca să o scap de purici și m-aș juca la fel de mult cu ea.; x

| Piticaaa a răspuns:

Normal ca m-as juca cu el:X fac ceva pe puricilaughing Eu am o pisicuta si desi are putine probleme cu puricii, nu vin pe minebig grin Scuzati emoticoanele...

| Reinkaos a răspuns:

Sigur ca da, dar in nici un caz daca este al meu nu va avea purici

| Kenny a răspuns:

Doar dupa ce m'as asigura ca nu mai are niciun purece, ce naiba. laughing Daca iau si eu in loc sa-l ajut pe el sa scape de ei fac ceva bine?

| NiceBaby a răspuns:

Desigur ca m-as juca, dar intii i-as face o baie cu sampon pentru animale.Eu am un sampon foarte bun. Mi l-a dat verishoara mea, din Italia.La noi nu e.Si un fel de spray am, cind il scot afara il dau cu spray sa nu anine purici.De ce nu incerci ceva, si apoi te joci cu el cit vrei.

| RloveR a răspuns:

Da! Ce daca are purici, important e sa ma simt eu binelaughing

| Kitteny a răspuns:

Doar daca as avea amnezie!

| Vampii a răspuns:

Foarte putin dar mas duce sai cumpar preaf sau solutie pentru purici si apoi dupa ce purecii dispar de drag mas juca cu el

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Da.; D
Iubesc animalele >; d<

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca mas juca cu el dar dupa ce las scapa de purici... iubesc animalele

| 9 PM a răspuns:

Dau fuga la farmacie cumpar sampon si praf de purici...si apoi ready de joaca :d

| Animalutz10 a răspuns:

Da