| Vladusel_Gabriela_1999 a întrebat:

Daca pisica mea linge putin cureaua de la Insektizid - Halsband ii poate face rau, sa moara doamne fereste?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

A mea a lins-o de cateva ori. Zgarda produsa de Pess.
I-o schimbam in casa, si lasam surplusul de zgarda sa atarne (greseala mea). Pisica incepea sa se toaleteze, si in scurt timp devenea drogata.
Se speria de obiecte, avea pupilele mari si nu statea locului. Unde intorcea capul si vedea un obiect, se speria de el, si tresarea.
Acum ii prind din prima surplusul de zgarda, cu capsa, ca sa nu mai atarne, si nu reuseste sa o linga, daca e pusa la gat bine.

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu cred, dar cel mai bine ar fi sa ai grija sa nu o faca.

| MaybeJustMe a răspuns:

Ma indoiesc, dar fii si tu mai atenta la pisica ta, ai grija de ea daca tot o ai.

| SatanicBear a răspuns:

Deloc. e chiar benefic. Poti incepe sa o lingi si tu.