| nonny50 a întrebat:

Dar despre Gareth Bale? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...asta e mare fotbalist! avand in vedere, ca este de profesie fundas lateral, dar poate sa joace si ca mijlocas lateral, este un fotbalist de viitor! ca sa nu mai spun ca are o spuer tehnica! eu zic ca valoreaza cam 30 de mil de euro acum!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu zic ca atat valoreaza ...cat ofera altii e altceva! ...pana la urma de profesie e fundas!

Apache
| Apache a răspuns:

Nu l-am mai vazut jucand de mult timp ...sincer nu stiam ca s-a reprofilat! hmm atunci oferta barcei nu e asa de exagerata! dar totusi 60 de mil sunt multi bani! ...real oferea 40 de mil pe fabregas! deci nu stiu! sincer cred ca ar tr sa mai creasca ca sa valoreze 60 de milioane!

| nonny50 explică:

Nu ai vazut ca ofera barca 60mil laughing

| nonny50 explică:

Nu! gresesti... s a repofilat, nu mai joaca fundas stanga de mult, l am vazut de multe ori coborand pe fund siii...aseara cu Everton i a dat Phil Neville mingea printre picioare.se vede ca nu a mai jucat fundas de mult

| nonny50 explică:

Sunt de acord cu tine... dar a zis ca nu pleaca d l Spurs, dar nu cred ca o sa ramana daca ii fac aia o oferta de 5, 6 mil pe sezon