| EmY_7441 a întrebat:

Dati-mi niste rase gasite in romania mai rar dar nu foarte scumpe si niste informati
dau steluta

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Rase de care? --- de caini, de papagali, de pisici etc? Orice rasa ( subspecie) exotica, care s-ar putea gasi in Romania, se vinde mai scump tocmai pentru ca este rara!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Rase de ce? De vaci? De cai? De bibilici? De caini? De pisici? De oameni?
Tu ai impresia ca poate ghici cineva din intrebarea ta cam ce-ti trece tie prin cap? Precizeaza, ca doar nu te taxeaza nimeni la numar de cuvinte.

| Beatrice_5910 a răspuns:

Bulldog englez,Bulldog francez,Bull terrier, Akita, Collie, Schnauzer

| push2gl a răspuns:

Rase de ce?

| aliybella a răspuns:

Lup canadian

| EmY_7441 explică:

Au scuze rase de cainibig grin greseala mea