| Jolley a întrebat:

Dati-mi si mie niste...cum sa le zic? "Porecle" de la numele Andreea si Luisa.

Un exemplu daca nu v-ati prins despre ce vorbesc: de la Andreea=Deea. Stilul asta... dar mai frumoase. {Pentru id}!

Răspuns Câştigător
| Ramina a răspuns:

Pentru Andreea :
-Didi
-Deu
-Andru`
-Andre
-Anne
-Deiia

Pentru Luisa:
-Lili
-Lora
-Lola
-Lizzie
-Lisa
-Lulu

7 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Andreea:
Andy
Andree
Deyutza
Deyu
Deya
Deyk
Any
Ea
Id`uri: deea_deyutsa, deyu_deiaa. taww, eu.deyutsika_4ever etc etc.

Luisa:
Lui
Lizzuk
Lizz
Lisa
Lizzu
Iza
Izzy
Isa
Luisica
Lusii

Fundaa?big grin

| Tourniquet a răspuns:

Andreea : Deea, Andre, Andra, Amy, Druta, Deu, Drya.
Luisa : Lisa, Luis, Isa, Lulu.

| ღLiFeHaSMeAiNgღ a răspuns:

Andreea - Deea, Deyusca, Dydy, Reea, Andreiutza, Andreiusca
(pentru id poti sa scrii asa : andree_reea4ever; cute_andreiutza_4u; deea_candy_girl)
Luisa - Lulu, Isa, Iti, Luy, Iszuka,(pentru id poti sa scrii asa : iszuka_puka_dolce; sweety_girl_itzy; luiszuka_inimi_oare; dulce_luy_zzza)
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deiuts, Deiutzic.
Luui, Luissa.

| Bєshka a răspuns:

Andy_andreutza
lulu_thecutegirl
deutza.forever
dede_luise

| NoobOrPro a răspuns:

Pai shmekere stiu eu, de ex. Andreea= &Reea, D33A, &R33A, la Luisa = Liza m LU1ZA, Iza, 1ZA

| duddy_9191 a răspuns:

Andreea:
DeDe, Deea, Dedei, Deiu, Anda, Andu, Adda, etc.

Luiza:
Izu, Issa, Lizu, etc:*