| andreea25_8864 a întrebat:

Dati-mi si mie porecle de la numele Andreea happy. Va rog. Cele mai multe si cele mai frumoase primesc funditalove struck si vot happy.

Răspuns Câştigător
| Danoninooo a răspuns:

Deew,Dede,Deea,Dee-Dee,Dee,Deiutsa,Andra,Andrushca,Andreiut,Deiu,Dei,Deux,Andreutza,Andra,

Andru,AndOOtza,Deixx.
Sper ca te-am ajutat! Bafta. love struck Funda? kiss Pupici scumpo >big grin

18 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Andrusca,Deusca,Deyu,Dei,Dew,DeeWee,Dede,Dedeu`,Andre,Andru
Andreiuta,Andruta,Deew,Deuu,Andrelicious,Deealicious,Anda
Andrieş,Andrush,Andreeas,Deiut,Deee,Dede,Dedu,Dedi,Andr.
Dru,Dre,Dreea,nDreea

| loveinshadow a răspuns:

-andre
-andra
-anda
-anduta
-andruta
-andi
-ani
-didi
-andrusca
-deea
-ada
-deiuD(i)
-ann
-deiuta
-andreiuta
cred ca sunt funny...

| Camyyy_5609 a răspuns:

Deealove struck Dessalove struck druska:X...deiulove struck deiutzalove struck.Andreutzalove struck andruskalove struck DeDe:X:X... fundita si vot plz:X:X:X

| LoveYou_6409 a răspuns:

Andy
Andrushca
Andre
Andreiuca
Andra
Andrutza
Andreeutza
Sper ca te-am ajutathappy. Funda?batting eyelashes

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Ann, andre, andrutza, deea, andutza,ande,andrushca, andreiutza, andi, andre.

| MyKandreea98 a răspuns:

Andry,Andrutza,Andrreelutzza,Dede,Deea,Andra,Didi andreee:X,Andru,Deutzza,Dexx,Andoootzza,Andree,Adu,Deutza,Andrusk,Andrutzu,Andrutzza,Andreuta,, Anyy, AndrutixAndrada...cam atatea stiu. sper ca ti-am fost de ajutor.ma cheama tot andreea si imi sp.andry, andra si andreea fundahappy

| Amaliutss a răspuns:

Andreiu `. andu `. deeiu `. deea happy. andree. andra. andreutsaa. deiuţssbatting eyelashes. dutsaa. dei.
ma mai gandescc si daca mai vrei da`i add la. beibii.amaliutss.

| Miki_9341 a răspuns:

Andreutza,andree,andrutsa,androOtsa,deea,drutsa,andra

| Brunette13 a răspuns:

Ada
Andreiutza
Andrutza
Andy
Ade
Andre
Andu
Andruska
Andreiut
Dede
Deiu
... nu mai imi vin in minte altele big grin

| Simo0 a răspuns:

Andru, Andre, Andu, Deea, Deya, Deiuţa, Deiuţica, Dee, Deyy, Deyu, Dedee.

| ღByByღ a răspuns:

Deea,Deede,Dudu,Deyutza,Dya,Deya,Didu,Andree,Andrushka,Andreiutza,Andri,Deyu,Dedy

| AleMaria18 a răspuns:

Deea,Dee,Deyutza,Andree,Deyutza,Dewwtza,Deda,Ade,Ande,Deie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrusca, Deea.

| iubitica_2607 a răspuns:

O pretena de-a mea este tot amdreea si ii zicem Dody si crede-ma ca daca incepe sa iti zica cineva asa toti o sa zica ca este o pro draguta si usor de tinut minte

Răspuns utilizator avertizat
| CryingDevil a răspuns:

Hey...buna si pe mine ma cheama tot andreeahappy daca stau sa ma gandesc sunt o gramada:andrex, deea, andreutza, andrushka, andre, andrutzu

| biank_8550 a răspuns:

Druty matzi mik

| notmyname012 a răspuns:

Ce zici de AndOtsza,Adutsza,Andrusk, Andra, Andru

Mie una-mi plac alintarile astea...Nu le pot zice porecle

Pupici:*:*

Pa`pa

Deda,Dee-Dee, Deyutsa, AndrushcaDede