| IonuT_1651 a întrebat:

Dati-mi si mie niste site-uri de unde pot descarca gratuit jocuri dar sa nu fie demo si sa nu trebuiasca sa le fac imaginea neaparat si sa nu dureze mai mult de 4 ore. Daca merge veti primi o funda

Răspuns Câştigător
| VampireKnight a răspuns:

Incearca sa joci metin2 angels perfect world daca nu ai incercat metin2 ia siteul www.metin2.ro daca da si nu ti placut incearca top 100 mt2 gasesti tu ceva

1 răspuns:
| rapidistu_7150 a răspuns:

Incearca sa joci cs mie imi place foarte mult http://www.csbestial.com/download.html