| JammyBrooks a întrebat:

Dati-mi un site de unde pot comanda o perie de catei in special labradori si sa nu depaseasca suma de 15 lei cu tot cu livrare.mersi!
p.s.:nu vreau perii de specialitate ci doar pentru 5-10 folosiri.mersi
dau funda si vot

4 răspunsuri:
| JammyBrooks explică:

Nu este nici pet shop si nici veterinar la mine in comuna

| mimi2000mimi a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa comanzi o perie pentru. labradori.si ei sunt catei ca oricare altii. poti lua de la veterinar, ca doar nu se poate sa nu fie unu prin zona ta, cu vreo 10 lei,sau daca nu,o perie de par cu dintii nu foarte rari,dar nici prea desi si sa fie mai rezistenta, cum poti gasi la hiper si supermarketuri, cu 5-12 lei. funda puppy dog eyes
?

| mimi2000mimi a răspuns:

Pai cumpara o perie normala, mai rezistenta.labradorii nu patesc nimic daca ii perii cu o perie normala!

| Lowyy a răspuns:

Du-te la un pet shop care e prin zona sau la veterinar bafta