| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge serverul privat de metin2 (black-night) cand intru ma timne 1-2 sec si ma scoate am dat si antikik crying ajutati-ma am lv 94 si nu vrau sa fi muncit degeaba va rooog help DAU 99999 FUNDISEEE

Răspuns Câştigător
| 14RockStarGiulia14 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel.straight face am ninja de lv 90 cu nero.king. tot +9 numai iteme bune am pe ninjahappy Deci.sa revenim la subiect. XD
Si eu am incercat sa intru pe mt2 (black-night) si nu puteam sa intru deloc in jocsad imi aparea "Dont's Send si Send report..."(ceva de genu)XD l-am reinstalat de 3 ori iar dar fara succes am incercat sa int si pe situl lor dar. nu mergea straight face
Deci... am sati sp dc nu mergebig grin
1.Lucreaza Gm si Ga la server
2.Este fulll jocul( de aia merge greu)
3.Servarul este cam prost adica este instabilhappy
4.Imi astept funditabig grin

Fi atent\a sa nu crezi ca este pc tau de vine!
Asa credeam si eu dar nu este devina pc(calculatorul) este din cauza la joc. poate din cauza ca face mape noi sau jocu e full sau au oprit pentru o perioada pentru a modifica jocul problema asta este din multe cauze si u pana la uma nu sti ce sa mai crezi...laughing Imi astept funditarolling on the floor

62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SAL : eu pot sa va ajut pe totii am lvl 99 pe sv si mie mi s-a intamplat denastea eu va pot ajuta pe torii eu am umblat la setari si am schimbat niste obtiuni si nu m-a scos m-am jucat 24 de ore si nici nu m-a scos daca vreti sa va ajut dati-mi contul si parola ma cheama pe sv : MatchAttack daca aveti nevoie de mine si ca plata e 400kk cine vrea eu il ajut cu mare placere love struckD

| bucuralex40 a răspuns:

Ai doar bug server nu te speria isi revine

| mihahhhhhhhhhhhhhhaiiiiiiiiii a răspuns:

De ce nu merge metinu zice ca nu am cont da am facut de zece ori cont