| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge serverul privat de metin2 (black-night) cand intru ma timne 1-2 sec si ma scoate am dat si antikik crying ajutati-ma am lv 94 si nu vrau sa fi muncit degeaba va rooog help DAU 99999 FUNDISEEE

Răspuns Câştigător
| 14RockStarGiulia14 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel.straight face am ninja de lv 90 cu nero.king. tot +9 numai iteme bune am pe ninjahappy Deci.sa revenim la subiect. XD
Si eu am incercat sa intru pe mt2 (black-night) si nu puteam sa intru deloc in jocsad imi aparea "Dont's Send si Send report..."(ceva de genu)XD l-am reinstalat de 3 ori iar dar fara succes am incercat sa int si pe situl lor dar. nu mergea straight face
Deci... am sati sp dc nu mergebig grin
1.Lucreaza Gm si Ga la server
2.Este fulll jocul( de aia merge greu)
3.Servarul este cam prost adica este instabilhappy
4.Imi astept funditabig grin

Fi atent\a sa nu crezi ca este pc tau de vine!
Asa credeam si eu dar nu este devina pc(calculatorul) este din cauza la joc. poate din cauza ca face mape noi sau jocu e full sau au oprit pentru o perioada pentru a modifica jocul problema asta este din multe cauze si u pana la uma nu sti ce sa mai crezi...laughing Imi astept funditarolling on the floor

62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bug frt asa se intampla la totihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba ai muncit pe de ceaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vr sa te ajut dar si eu am aceeasi problema. dac cum va te inf. zi-mi si mie iti voi fi recunoscator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca esti prost#proasta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Serverul nu mergge deoarece are defectiuni tehnice vom mai luca la el te rugam sa ne sctuziwinking asteapta... si il vom face noi cumvawinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu dc, poate s-a inchis serverul.Am si eu m2 server privat, si imi face la fel ca tie.bafta! intra pe sit-eul metin2united.com! e foarte usor de downloadat si de facut cont.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz si mie la fel am lv76 +9 si nu imi merge sa intru imi da eroare scuze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt Extermin si imi da eroare e al 2 -lea mesaj pe cale il trimitsad daca cuiva i s-a intamplat si i-a revenit sa imi spuna plzzsadNume jukator:Extermin Nume breasla:ArmataRegala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacav iti intra pe cont si apoi nu iti merge atuncy asa se intamplala toty sa sty

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu pot intra in joc de fel!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lucreaza GM la server D sis prea multi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi imi dai si mie un cont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi imi dai si mie un cont pe bleckmetin2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba daca nu mai merge stergel (dezinstaleazal) si downloadeazal din nou de pe sait top 100 mt2 la prima mt 2blak... download...sti tu eu sunt GM pe sv 2 daca vr sa vb cu mine pe mt2 blak am un cont de 90 pe care ma mai joc din cand in cand ma cheama cezar in joc happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba daca nu mai merge stergel (dezinstaleazal) si downloadeazal din nou de pe sait top 100 mt2 la prima mt 2blak... download...sti tu eu sunt GM pe sv 2 daca vr sa vb cu mine pe mt2 blak am un cont de 90 pe care ma mai joc din cand in cand ma cheama cezar in joc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Facetimi un cont plss adresa mea de mess i adiadi_cool@yahoo.com
spuneti-mi ca eu nu stiu cum sa fac cont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma tu ai lev 94?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ce pot sa te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal da-mi id de mess
iti zic eu ca mi-a facut asa dezinstaleazal instaleazal la loc daca nu merge intra pe alt ch ca pe ala munceste gm imi dai si mie un ssp plz am lvl 78 numele din black night este adyta12344

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi se intampla la fel crying(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ii ala antikik

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ai loat Ban

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plss numi mere contul imi zice cai incorecta daca aveti si sunteti buni sa-mi dati un cont lvl 1 sunati la nr blocul nr 11 strada voinicului ap 11 nr interfon 11 va rog dati-mi un cont plsssss crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai net cand iti apare don't sendwinking si trebuie sa dai restart la modem... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa o magie si iti sta conectat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi s-a intamplat la fel am saman de 92 si nu mai rezist. Oare ce se intampla imi va raspunde cineva sau se varezolva problema, asta ne framanta pe toti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa iti zic ca si eu joc si imi merge. Tu probabil ca ai vorbit in romana si ai luat ban. Daca ai luat ban nu mai poti intra, daca ai norocul sa nu fi luat ban probabil era serverul oprit. Eu am level 121. Salut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal eu te pot ajuta da nu vreau fundiseee vreau bani pot sa te ajut daca imi dai contul sa intru si iti bag un program anti scos ca si mie tot asa imi facea da daca vrei zi-mi pe mess : farkasrobert14 te astept cu nerabdare