| Jonathan a întrebat:

De ceva timp am inceput sa joc poker, stiu cateva stragegii de Texas Holdem (No limit). Am gasit High Stakes Poker dupa net si am vazut ca in general, jucatorii profesionisti se uita mereu la fetele adversarilor ca sa vada microexpresii (se gasesc si in serialul Lie To Me), as vrea sa invat si eu micro expresile astea dar nu le gasesc.
Am mai vazut undeva, ca iti poti da seama ce carti are/cum joaca adversarul prin felul in care arunca jetoanele...

Asta a fost un exemplu, orice pentru a imi da seama ce carti are adversarul m-ar ajuta (ex. Negreanu mai mereu stie ce carti au adversarii)

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Johnathan, ma bucur, ca sfaturile mele ti-au fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking Succes!

| Jonathan explică:

Multumesc , la fel.