| EllyCA a întrebat:

De curiozitate... aveti vreun animal?
eu am un pestisor pe nume BoBo, un hamster de aproape 2 ani pe nume Chit ( ziua lui e pe 14 aprilie), si un perus tare haios pe nume Roco.

4 răspunsuri:
| Andre a răspuns:

Bah copiluuu ce... ai adica frate cred ca ai spuss ca ai peste ala prost de 1000 de ori lasa frate oameni in pace adica no spun sa no le ceri parerea da no te imi lauda atata adica nah daca esti proasta no intelegi nimic... sh mai incet ia`o mai incetttt

| KoX a răspuns:

Sall eu am o catelusa pe nume
Carla ( numele ei de scena Rockeritzahee hee )
are 3 luni inca mai musca straight face
Se antreneaza la sarit in pat si alergat rolling on the floor ( cam des )
Cand iese pe afara incepe sa fuga de mine si daca ma opresc si no mai alerg vine la mine si ma latra rolling on the floor
Este Bichon Havanese cotarcit cun maltese big grin
LEas recomanda tuturor de pe TPU sa isi ia un animal big grin
Sayonara! rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| PonciK3214 a răspuns:

Salut,eu sunt o mare iubitoare de animale am doua akvariumuri cu pesti de aur si skalearii 3 akvariumuri cu hamsteri si doua colivii tot cu ei 3 sobolani un perus galben pe nume riki un pisoi pe nume pufis 1 purcelus de ghiunee un melc african creste cit o palma si cam atit si tot mi se par cam putine