| blackmoon8744 a întrebat:

De unde imi pot lua un papagal/catelus/pisicuta pufoasa? In afara de un magazin de animale! Fundita.

Răspuns Câştigător
| TuttyFk a răspuns:

Pai poti sa ii iei si de pe strada daca gasesti vreunul frumos pufos. Sunt o gramada pe strada si destul de frumosi nu stiu cum au ajuns unii dintre ei pe strada. La mine la scoala era un pui de catel maro asa de frumos era maro cu alb nu stiu cine la putut aduce acolo sa il abandoneze. Si de pe strada poti sa ii iei daca intr-adevar vrei sa ii ajuti.

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Corect, de pe strada, am 3 pisici si toate le-am luat de pe strada si din fata blocului ca sareau cateii pe ele si le mancau.la noi la bloc sunt mai multi catei decat pisici si deh.
si adoptiicaini.ro, adoptiipisici.ro

| TuttyFk a răspuns:

Multumesc Pentru Funda happy

| raluftw a răspuns:

De la crascatorii. ai grija sa-ti alegi animalul bine, adica sa nu fie bolnav si chestii