| sweetluly a întrebat:

De unde pot cumpara ata speciala de facut bratarile prieteniei?

6 răspunsuri:
| anna9999 a răspuns:

La librarie,papetarie, supermarket, etc.
Daca ai nevoie de informati despre bratarile pieteniei http://fbraceletiuli.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la librarie...
incearca

| Karizma a răspuns:

Sunt seturi speciare pe care le gaseti la papetarie sau la supermarket
poti sa intrebi pe ceva de acolo

| Jeanny22 a răspuns:

Poti incerca la magazine de confectii, de materiale. Se numeste ata de macrame.
P.S. Si eu am invatat cum sa le confectionez de la o prietena!
Daca ai nevoie de ajutor, uita-te aici : http://www.youtube.com/watch?v=CHeWPmAlAD0&feature=fvst
Jeanny22!

| ioanaily a răspuns:

Pai de la mercerie, te duci si ceri mouline, asa se numesc big grin. Fundita?

| thioana a răspuns:

Se gasesc ata normala, de globen, de bumbac la orice mercerie sau la unele magazine care mai vind ata! uitate si tu in vitrine! e inposibil sa nu gasesti