| sads0ul a întrebat:

De unde pot cumpara un husky siberian?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| hottweet a răspuns:

Daca vrei husky happy Iti iei cu pedigree de la o canisa serioasa...cu preturile peste 200 euro happy... nu corcituri la 100 happy

| Florys a răspuns:

Numerele de telefon:

Pretul se stabileteste la telefon!

| Britishstyle a răspuns:

Uite aici un site super cu multe rase de caini...:X:X:X:
http://www.petshop-online.ro/vanzare-caine/Husky_Siberian_0149.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem de vanzare 6 baieti si o fetita husky. Daca va intereseaza va rugam sa ne contactati la numarul 0740765182 sau bir110177@yahoo.com.Pretul e de 90 euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica zdreanta de femeie?
Daca habar nu ai de chinologie, eu zic sa nu te bagi. Un caine de RASA PURA, costa de la 400 euro in sus. Un caine oarecare, care seaman cu rasa x, costa la 100 euro si prostul cumpara, ca deh, e ieftin. Apoi iti dai seama ca se imbolnaveste, diaree, probleme la ochi, probelme cu stomacul, mai tarziu displazie.de ce? din cauza inmultirii aiurea.
Daca doriti un catel sanatos, DE RASA, apelati la crescatori adevarati. Detalii pe : www.huskyromania.piczo.com va recomand sa cititi acolo articolele.
Ar cumpara careva din voi tv lcd din piata fara garantie? Ma indoiesc!

| sads0ul explică:

Imi poti da telefonul si pretul pls? ca nu gasesc te rog mult eu