| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot gasi oracole de completat?

53 răspunsuri:
| yuli10 a răspuns:

Parca am vazut oracole de vanzare la diverta. costa in jur de 30ron bucata.

| fluturas a răspuns:

Pai nu stiu unde ai putea gasi. dar poti sa iti faci tu. dintr-un caiet. si scrii tu tot felul in el. e mai originalwinking pui si ce intrebaria i tu kefwinking kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti faci un caiet iar dupa scrii intrebarile de la oracol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca vrei un oracol iti poti cumpara si de la librarie sau la xerox dar poti sa-ti faci dintr-un caiet mare mic nu conteaza!big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa iti faci dintr-un caiet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa iti cumperi daca stai in iasi de la libraria casa cartii scrie pe el oracol jurnal si ai mai multe acolo orar, calendar, jurnal etc
daca nu poti sa iti faci dintr-un caiet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai iti faci dintr-u caiet sau daca stai in oradea poti sa iti iei de la libraria ana is foarte multe acolo si ai si intrebarile scrise in el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu. Poti sa iei un caiet si sa-ti scrii pe fiecare pagina cate o intrebare, dar lasa o pagina unde prietenii tai sa-ti completeze oracolul.(sfat:poti arde marginea paginilor ca sa para mai misterios si poti sa lipesti poze din reviste.)Eu am unul si am atasat de oracol un plic in care am amintiri de la prietenii mei.
Sper ca v-au folosit sfaturile mele si ca o sa le folositi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu iti mai bate capul sa cauti pe internet sa...mai stiu eu ce cel mai simplu este sa ei un caiet.(mare mic nu cont) si iti scrii acolo ce intrebari vrei tu si ce intrebari iti trec prin cap ok nu iti mai bate capul cu...winkingwinking:?:?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La librarii! sau la magazine! sau daca nu poti sa iti cumperi un caiet si faci

la librarie! la magazine! sau poti sa iti cumperi un caiet siu iti facilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la ori ce magazin poti sa cumperi si sa iti faci u singura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... poti sa-ti faci tu un oracol cu intrebarile tale, care vrei uh atunci e mai mijdo si mai distractivwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiusad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu de unde poti gasi unul ar este usor de facut.iei un chaiet si crii intrebariile in el ti poti face propriul oracol hiar am si eu unul Ptongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va sfatuiesc sa cumparati! Sunt prea modeste cele din caiete facute!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la diverta eu mi-am luat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multimesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nikaierlaughingla librarie sau magazin daca nu iti fai u unul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poti sa gasesti in caiete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa faci dintr-un cayet si sa lipesti o poza langa intrebare!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca eu nu stiu dar daca ma gandesc voi gasi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa iti faci oracol dintr-un caiet. E mai amuzant cand faci singur intrebarile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand sa iti fai tu unul, este mult mai simplu si necostisitor, in plus poti sa-ti pui propriile tale intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde daca esti sin Constanta in libraria din 4-5 are jurnale suuuper la numai 15 lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt la chioschiuri oracole gata facute dar mai bine iti faci u unul dintr-un caiet ar iesi cum ai vrea eu pe prima pag am desenat si am scris o amintire dar nu ori ce amintire una de genul Cand deschizi acest caiet
te rog umbla mai incet
caci aici se odihnesc
suflete ce,, TE IUBESC'' va iesi fffff tare dar nu trebuie sa vi-l faceti cum spun eu va pup pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine e sa cumperi de la librarie, cele facute sunt cam demodate! In plus cele cumparate sunt scrise frumos Eu ama deja un astfel de oracol, in el am si oracol si jurnal!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate e o int de prosti oracolul ti-l faci tu nu? hai ca e o gluma super comica ce prostanac nu stie ca oracolu ti-l faci singur hai ca am mai vazut eu prosi ca astia dar nu in halul asta... sunteti varzzza de brucssel la teasta puneti niste int de noi nascuti... va-m pupat GaBiTzA