| zamfira a întrebat:

De unde pot sa cumpar fitil pentru lumanari? Se gaseste cumva in supermarketuri?

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Nu cred ca gasesti in supermarket, insa online cu siguranta http://www.arthobbycreativ.ro/hobby_show.php?subcatid=110.

Totusi, am citit pe internet ca poti folosi si sfoara alba din bumbac.

Pa.

| mgtow a răspuns:

Vin lumanari cu fitil; separat, nu.

| viotedy a răspuns:

La biserici, la cei care vand lumanari, icoane...

| leviadis a răspuns:

Incercati la www.exagon.ro sau www.ypso.ro. Sunt importatorii si partenerii firmei exagon din Elvetia. Si mai mult de atat preturile sunt fara ados comercial, exact ca in catalog.