| kUuKii a întrebat:

De unde pot sa descarc melodia asta MMV : Best Friend? http://www.youtube.com/watch?v=7Mr7II1_0Us plsss am incercat pw www.fisierulmeu.ro su nu a mers deci vreau alte solutii plssss :d

3 răspunsuri:
| Effy12 a răspuns:

Poti downloada youtube downloader iti iei clipul dupa care il faci melodie eu il am si este foarte bun

| loundy a răspuns:

Incearca cu Youtube download. Scrie asta pe google il descarci il instalezi si iti apare o chestie pe ecran. Intri acolo si pui link-ul cu melodia respectiva acolo, si e pe undeva ok. Si iti i-a videoclipul. Iar daca vrei numai melodia o iei din pc si pui pe al doilea spatiu la convertire. Sper ca am fost de ajutor

| andr3ysbx a răspuns:

Descarca youtube downloader. o sa merarga