| adina02 a întrebat:

Decand era mic catelului meu i-a fost frica de baloane acum are 9 luni si tot ii ieste frica de ele in plus acum are teama si ne minge. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| flory4you a răspuns:

Sall adina02
nu-ti face griji si catelusa mea, maya se sperie de minge
poti incerca sa-l obisnuiesti cu mingi mici din hartie sau sau facute din sosete si incet incet, vreau sa zic foarte incet nu ii va mai fi frica
iar la baloane la fel
in fiecare zi iei cate un balon
i-l arat desumflat si apoi sufli o gura de aer in el si i-l arati din nou si asa mai departe dar trebuie sa ai grija sa fie atent la umflarea balonului
funda?big grinbig grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| totmike a răspuns:

Nimic...ce are daca se sperie de baloane si de mingi?

| adina02 explică:

Daca nu sti nu reapunde in plus nu trebuie sa jignesti pe cineva.

| nosferatu a răspuns:

De unde dracu sa stim noi ce sa faci daca se sperie potaia ta de baloane?