| ConducereaLumi a întrebat:

Deci pentru fani naruto S... care credeti cai cel mai puternic...(un top 5 mai bine big grin) si sa nul bagati pe Naruto in el tongue

topul meu big grin

-Obito/tobi
-SaSuKe
-Madra
-Itachi
-Kakashi

(p.s. ultimi 3 sunt bagati la nimereala big grin)

7 răspunsuri:
| NnDWtf a răspuns:

-Madara pana in prezent, e singurul care a controlat Kyuuby.
-Obito ii calca pe urme lui Madara
-Itachi Mangekyo Sharingan-ul lui e mult peste al celorlalti Uciha
-Sasuke ii calca pe urme lui Itachi.
- Gaara.

| ConducereaLumi explică:

In mare parte ai dreptate dar gaara e mort itachi e omorat de sasuke... etc tongue

si sa fiu sincer ai uitat de paint si ala e cat decat puternic big grin

| ConducereaLumi explică:

De ce l-ai pus pe orochimaru pe primul loc? big grin doar il omoara sasuke tongue

| ConducereaLumi explică:

Sa stii ca m-am uitat ieri la naruto ''batalia finala'' in engleza si numai obito era in viata big grin

| GuessWho95 a răspuns:

Orocimaru, Sasuke, Itachi, Kakashi, Madara

| BlueRoseJay a răspuns:

BLOOPER (TE-AM ANUNTAT, SCUZE sad ): Madara e mort, numai Obito traieste, si acesta ii are tehnicile, Deci el e cel mai puternic.

| Florian_Alin_1991 a răspuns:

Madara