| Vivi65 a întrebat:

Detin un bichonel superb de frumos si destept foarte si ii caut o partenera pentru imperechere,in Galati sau apropiere de Galati.E vaccinat, deparazitat si e fff sanatos, pentru ca tocmai ce i-am facut controlul general la dr.vet.Ptr cine vrea sa il cunoasca sa imi lase un msj in privat.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Aici nu este site de anunturi.

| dullcat a răspuns:

Iar caini exista pe toate drumurile si grupurile de adoptii, pe toate siteurile etc. Daca iubiti atat de mult animalele, veti lua in considerare sa le sterilizati, nu sa aduceti si mai multi pui pe lume.

| Eireann a răspuns:

Care e pedigreeul pe ultimele 6 generatii? Care e scorul la sold? Are teste de screening oftalmologic pentru cataracta si alte boli oculare ereditare? A fost testat genetic pentru Von Willebrand’s? E inregistrat in Asociatia chinologica ca exemplar pure breed apt pentru reproducere?
Maltaise, Bolognese, Havanese sau de Tenerife?