| Rose_2860 a întrebat:

Doneaza sau vinde cineva pui de bichon maltez sau cocker?

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Eu nu pot sa donez sau sa vand, dar ai putea incerca site-ul asta www.animale.ro acolo am pus si eu odata o pisicuta care am gasit-o si acolo sunt caini si pisici de orice rasa, sanatoase si pe gratis.Succes^^

| LiLlYAnNe a răspuns:

Vezi pe http://www.caini-pisici.com/index.php?page=toate_anunt&categorie=caine. Aici poti gasi orice anunt doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand pui de bichon cu carnet si vacin costa 150 euro ma contactati pe id-mess : camy_elena@ymail.com / chissyakat@yahoo.com

| Mtfkr_Tanya_1999 a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php acesta este bichonul meu maltez, dar a avut tata tekel. ti-l pot dona. locuiesc in oradea. mai multe detalii pe facebook-ul meu

| Mtfkr_Tanya_1999 a răspuns:

Donez pui bichon maltez negru cu tata tekel, este foarte simpatic, are carnet de sanatate, este vaccinat, este pui. ma puteti contacta pe facebookul meu Tanya Strudel Mtfkr. https://www.facebook.com/....../photo.php

| oana_3025 a răspuns:

Donez pui cocker spaniel fetita de 2 luni, deparatizata, primul vaccin facut, carnet de sanatate. tel: 0742900222

sau

Ofer spre vanzare pui cocker spaniel, pentru detalii si poze lasati mesaj la pasumarian@yahoo.com
100 eur