| madaadam a întrebat:

Vinde cineva bichon maltez in Baia Mare? La ce pret? Multumesc! Funda

9 răspunsuri:
| Theaxniz a răspuns:

Si eu sunt din Baia Mare da nu am Bichon am alt caine de rasa deci imi pare rau

| KeepCalmAndLove a răspuns (pentru Theaxniz):

Dar ea nu vb numai cu tine

| Theaxniz a răspuns (pentru KeepCalmAndLove):

Da ce ai vrea sa vorbesc la persoana a III-a sau ce ca nu te inteleg

| KeepCalmAndLove a răspuns (pentru Theaxniz):

Nu, ea a zis daca are cineva, daca nu ai, nu mai comentezi!

| Theaxniz a răspuns (pentru KeepCalmAndLove):

Hai lasa-te

| KeepCalmAndLove a răspuns (pentru Theaxniz):

Site-ul asta e ca sa ajuti oameni, daca nu ii poti ajuta nu le raspunzi la intrebare, ce e asa greu mai fraiere! Du-te naibii, eu o sa fiu desteapta si nu ma voi pune la mintea piciilor ca tine!

| Gabriel123tecu a răspuns:

Eu am si vreau sa il vind, dar sunt in Roma.