| MeGustaaaaa a întrebat:

Dragi iubitori de animale, daca nu stiti anumite lucruri esentiale in cresterea animalului de companie puteti accesa blogul meu http://unblogistet.blogspot.com pe acest blog postez zilnic cate 3 articole despre animale.Va rog nu ezitati sa ma intrebati intr-un comentariu pe blog ceva ce nu ati inteles.Va multumesc si sper sa il accesati.
Va rog, daca va place blogul salvati link-ul in PC.Va multumesc si succes tuturor.

1 răspuns:
| Λl๓a a răspuns:

Maama da ce informatii misto am gasit aici... de exemplu cum sa imperechez catelu cu fantoma din baie...