| ionelifrim870 a întrebat:

Salutare,exista cineva care a monetizat blog cu adsense? lucrez de ceva timp la blogul meu si doresc o parere inainte sa aplic pentru adsense.
Pe blog postez articole despre curiozitati, animale de companie, istorie si locuri de vizitat in Romania. https://ghidulascuns.blog Multumesc tuturor!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca nu ai in 24 de ore cel putin 100 de viziualizari nu primesti nimic!

| mont a răspuns (pentru lpavel):

Nu e așa, la adsense plată este pe click nu pe mia de vizualizări. Dar sumele sunt mici/simbolice dacă nu ai trafic serios.

| Pubexpresssrl a răspuns:

Asta e o reclama ascunsa?