| DomnisoaraSophisticata a întrebat:

Dragi prieteni de pe TPU eu cu inca 2 fete ne gandeam sa facem o pagina pe facebook pe care sa punem desene facute de noi... insa avem o mare problema nu stim ce nume sa ii dam ca sa atraga la prieteni de pa facebook...
Deci daca ati putea sa ne ajutati...

Raspunsul cu nemele pe care il vom pune la pagina este cel castigator si va primi funda.

Astept raspunsuri cat mai repede posibil... iar dupa ce am dat funda o sa pun si link-ul cu pagina

Răspuns Câştigător
| bobbyjah a răspuns:

Art is the way happy

10 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Desene intre patru pereti. nu stiu daca ti-ar placea dar suna interesant

| OoKidaLoveoO a răspuns:

RainbowDraws si iti sugerez sa pui poza asta la profil ca se potriveste http://st.gdefon.ru/......on.ru).jpg

Răspuns utilizator avertizat
| CMarian a răspuns:

T
Picturi P
U

| CMarian a răspuns:

Eu as vrea sa vad pe Facebook numele:
T
Picuri P
U

| Alexandra_Aly_1997 a răspuns:

Ce zici de... Magic draw, Draw a thousand colors, Arta din ochii adolescentilor, Fite de adolescenti... Sper sa te ajute happy

| AndressAndreea a răspuns:

Draw the life

| Pisicutayna a răspuns:

ღDesenele Fetelorღ (nu e obligatoriu sa pui ღ)

| adrianaantonia a răspuns:

3painters =D

| adrianaantonia a răspuns:

3painters happy