| anonim_4396 a întrebat:

E tarziu la 37 de ani sa te apuci de inot?

13 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

La orice varsta omul invata cate ceva.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu.nu este tarziu. daca ai vointa vei reusi happy succes!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu mai ales sa faci ceva ce-ti place.

| DenissaDeea a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu/inotul inseamna sport, iar sportul e recomandat pentru sanatate/indiferent de varsta...

mlm
| mlm a răspuns:

Nu este tarziu niciodata, important este sa ai vointa si sa iti placa ceeaa ce vrei sa faci.

| kh1ss a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu

| sergiu25bc a răspuns:

Nu e tarziu niciodata sa te apuci sa inveti ceva nou, in cazul tau inotul.Eu la 25 am am inceput sa practic magia, adica sunt 1 mic david coperfild.Am investit 100 euro in carti si cand fac spectacol prietenilor ramin cu gura casca, am si carti pentru domnisoare single, care si ele rad ca nu le vine sa creada anumite carti cum se schimba, oricum in concluzie nu e tarziu la nici o varsta sa inveti ceva nou.

| stetoscop a răspuns:

Foarte bine! Apreciez ca pui accent pe sanatate!

| Selena a răspuns:

Probabil e tarziu in cazul in care vroiai sa participi la vreo olimpiada, in rest e recomandat chiar! Succes

| selef a răspuns:

Pentru inot de performanta da e tarziu, pentru placere e foaret bine la orice varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Niciodată nu este târziu pentru a-ți păstra sănătatea.
Mergi regulat la înot și faci exerciții de încălzire progresiv.
Acest sport este unul din cele mai puține sporturi dacă nu chiar singurul care pune în mișcare toți mușchii, inclusiv cei ai feței.
Înot plăcut.
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e tarziu niciodata pentru sport.