| RochEq a întrebat:

Eri mi-am luat un hamster l-am Botezat bunduc insa nu mi se pare un nume cam potrivit dati niste numai de hamster da se se potriveasca

13 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Cliff, Thomas, Adolf.

| xBya a răspuns:

Charlie

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna.Multi au probleme cu numele hamsterului lor si astfel eu am gasit niste nume scurte dar usor de invatat pentru hamsterul tau :

-Timi
-Moris
-Rick
-Danny
-Ron\Ronnie
-Domnul Pufos rolling on the floor
-Rontaila
-Gheruta
-Bobo (nume de caine dar merge)
-Hector
-Pufosenie (alint: Pufosenie cu 2 ma rog 4 picioaree rolling on the floor )
-Derp
-Domo
- Șobo love struck
-Seven
-Dumi
-Dusk
-Tim
-Andi

Astea mi-au venit in cap.Succes!

| XperimentX a răspuns:

Gimmy

| HaHalera a răspuns:

Becalii,Ponta,Base laughing...A da, si se scrie Ieri rolling on the floor

| Svartedauden a răspuns:

Hector sau Dexter sau Ronti sau Sammy laughing

| Bianca555 a răspuns:

Pe hamsterul meu il cheama Charlie

| PyKaciu a răspuns:

Bursuc, Gigi, Coco, Sisi, Motz, Moţ, Kiki, Hammer, Costita, Bingolino rolling on the floor, ZuZu si Mitica.
Atatea mi-au venit prin minte. Bafta!

| flaviu1996 a răspuns:

Bursucel laughing

| NancyTheBest a răspuns:

De fete: Chelsea, LouLou, Millie, Pixie, Pinkie, Pooka, mandy
de baieti: Porky, Puky, Felix, Cooper, Bobo

| Dreamer002 a răspuns:

Uite cateva nume : Alvin, Ditto, Dolly( daca e fetitahee hee ), Dexter, Hamst, Hera, Quentin, Rascal, Ruloph(Rudolf), Ralph(ralf), Rufus... etc. Sper sa alegi unu ce aici si sper ca ti-am fost de ajutor! Sa-ti traiasca hamsterul si eu am avut unul foarte draguti sunt :*. Funda? happy

| raadus a răspuns:

Jimmy, Mr.Proper, Miky, Rich