| Tsukuyomi6 a întrebat:

Este adevarat ca pitbuli trebuie batuti cand sunt mici pentru a nu deveni agresivi cu stapanul la maturitate?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În acest caz, și copiii ar trebui bătuți, pentru a-și respecta părinții, atunci când cresc. big grin
Să știi că "a educa" nu înseamnă "a bate". Deci, nu e adevărat ce ai auzit!

| Frumystefy a răspuns:

Cauta pe net

| DenimM a răspuns:

Doamne....cum sa spui asa ceva?
Acesti caini au o tinere de minte foarte buna, sa-l bati tu cat e mic apoi cand va mai creste am sa te vad la stirile de la 5...
Am pitbull de 2 ani, mi-e cel mai bun prieten si pazinc al curtii, acesti caini sunt agresivi (unii, nu toti) cu alte persoane pentru a proteja stapanul