| Andreea956 a întrebat:

Este adevarat ca vine sfarsitul lumii pe 21.05.2011?

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Nu draga mea Andreea, nu mai crede toate prostile astea care le dau la tv, stii si in anul 1990 acelasi Preot a zis ca va veni Apocalipsa(Sfarsitul Lumii) si uite ca acum noi traimwinking, acum tot el a inventat si asta ca acum vine in 2011 nimeni nu stie cand va veni Sfarsitul lumii, sfarsitul lumii stie doar Dumenezeu cand va veni El e singurul care poate sti.Deci stai fara grija ca nu va veni sfarsitul lumii

19 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

| cevazacelamineintorace a răspuns:

Dalaughing)...Pleaca pe Martewinking

| IlegalSmile a răspuns:

Buna...

Aceste vorbe sunt nioste vorbe goale.Nimeni si nimieni nu va sti cand vine sfarsitul lumii, cu exceptia lui Dumnezeu.El stie cand ne vom duce si numai El.Aceste aparate sau care ''cica'' au anuntat ca maine pe data de 21:05:2011 este sfarsitul lumii este o tampenie straight face.In fiecare zi ar putea fi sfarsitul lumii straight face Deci cand nu ne asteptam atunci se intampla ceasul rau sad
Bafta!

| Alice1122 a răspuns:

Doamne e a 20 intrebare gen asta nu draga nu vine numai dumnezeu stie cand o sa vina

| Ady3835 a răspuns:

Cati ani ai?laughing

| Lavinialoveyou a răspuns:

Nu este adevarat

| lovegirl15 a răspuns:

Alta intrebare de acest gen...Cred ca e a-20-a pe care am vazut-o.O veni si sfarsitul lumii, dar nu cand spune un mos prost.Nu va mai luati dupa toti nebunii care nu vor decat sa devina si ei cunoscuti prin afirmatiile astea. Daca ar fi fost sa ne luam dupa ei, am fi murit pana acum de cel putin 5 ori.

| winchesters a răspuns:

Mda,daca n-ai creier crezi in prostiile astea.

| Ove a răspuns:

Nu, manaca si lumea o paine (ca sa nu zic ****)

| zalex98 a răspuns:

Ceee? Bineinteles ca orice inceput are si un sfarsit insa numai Dumnezeu stie cand va fi acel sfarsit.

| Diana6185 a răspuns:

Acest lucru l-am auzit si eu la stiri, insa nu cred in el fiindca :
- s-a mai anuntat ca va veni sfarsitul lumii si in 2000 si nu a venit
- doar Dumnezeu stie, oamenii isi dau doar cu parerea si dramatizeaza

| Fluture a răspuns:

Buna.
De fapt, am vazut acum la tv, la ora 18 [ora Americii, adica ora 4 la noi pe 22 mai], ar trebui sa fie un cutremur foarte foarte mare. Insa tot la tv am vazut ca astrologii din Romania zic ca nu va fi niciun cutremur.
Eu cred ca nu va fi nimic, sau cel putin, asta nu stie nimeni sigur.
Daca era cum ziceau ei pana acum dadeam coltu' de zeci de ori laughing
Papa!

| Pinck0 a răspuns:

Prostii.Eu nu cred in asemenea porcarii.La inceput cand eram mai micuta ma speriam cand auzeam de sfarsitul lumii.adica ma cuprindea o frica.doar D-zeu stie cand va fi asa ca nu te increde in toate aceste presupuneri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu! astia zic ca vine sfarsitu lumii chiar si acum rolling on the floor. au zis de mii de ori ca vine sfaritu lumii si tot nu a venit rolling on the floor. Sfarsitu lumii va veni cand va vrea Dumnezeu nu cand zicem noi tongue

| Juliebelle a răspuns:

Mai fratilorlaughing nu mai plecati urechea la tot ce se spune, toate chestiile astea.Nimeni nu stie cand vine sfarsitul lumii, asta in primul rand, si in al doilea rand, cauta pe net, intereseaza-te de nostradamus, prezicerile lui si vezi cam cand zice el ca ar veni sfarsitul lumiilaughing Nu mai credeti toate aiurelile astealaughing

| TupacAlive a răspuns:

Da, o sa fie sfarsitu`. Asa ca du-te la toti profesorii tai si sparge-le geamurile, ia toti banii din casa si arunca-i pe geam, fa o petrecere cu toti prietenii tai si filmeaza-te cand bei alcool si arata-le parintilor tai, pentru ca numai conteaza... oricum vine sfarsitu`!
( fugiti baaaaaaa rolling on the floor )

| danutzzika a răspuns:

Se pare ca nu happy.

| maryo0911 a răspuns:

Da, cum sa nu... trebuie sa fie un mare retardat mental ala care a zis asta dar din pacate sunt si mai multi cei care cred, din pacate!
si chesia aia cu curtemurele, este si mai tare! adica astia de abia stiu cu 30 de secunde inainte sa se produca dar in schimb sunt o multime de dobitoci care dau ei cu prsupusul si zic ca se va intampla ceva de ordinul ore, zile, chiar luni...
trebuie sa-ti patineze musca pe creier ca sa crezi chestii de genul... (vb la general...nu era vb de tine!)

| bobeicageorgiana a răspuns:

Cum sa fie astazi sfarsitul lumii! doamne iarta-ma ce mai scoateti si voi nu are cum vezi vreun cutremur ceva nuuuuuuuuuuuu