| ElectricChapel a întrebat:

Eu am un hobby: globuri de Craciun handmade (stiu, stiu...sunt nebun: e vara, iar eu fac globulete big grin). Am o problema. De curand, magazinul de unde imi cumparam bilele (globurile) de polistiren s-a inchis. Am tot cautat un nou magazin si n-am gasit nicaieri. Cei care cunosc astfel de magazine care distribuie bile/globuri din polistiren in Bucuresti, dati-mi va rog de stire! Multumesc anticipat tuturor!

Apropo, magazinul respectiv sa fie deschis si pe timpul verii

Răspuns Câştigător
| Gabitza1305 a răspuns:

In Brasov exista magaziunul Creativ care are si magazin online. Uite link-ul, poate te ajuta: www.galeriacreativ.ro
PS: eu faceam ghirlande de Craciun vara trecuta iar ca sa iti dau o idee, ai putea incerca sa le faci in asa fel incat sa poata fi folosite ca ornamente in casa pe tot parcursul anului, nu doar de Craciun

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanul face iarna car si vara...globuri! happy Macar faci ceva, spre deosebire de altii care stau si stau si stau... Keep up the good work!

| Darcreative a răspuns:

Poti incerca sa achizitionezi globuri din sticla in locul celor de polistiren.
Daca vrei incearca pe www.ornamentecraciun.ro