| sonia_3318 a întrebat:

Eu cred ca am o voce bine dar cand trebuie sa cant in fata parintilor parca mi se schimba vocea si amutesc ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ioana1984 a răspuns:

Lasa emotiile de o parte si ai sa vezi ca totul o sa fie ok.Gandeste-te ca esti singura si parintii tai nu sunt, si ai sa vezi ca totul o sa fie bine.Succes.

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E doar din cauza emotiilor.Asta ar putea sa-ti dauneze daca vrei cariera de cantaret mai mult sau mai putin cunoscut.Trebuie sa invingi emotiile si sa fii deschisa publicului.

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Ai emotii...incearca sa ti le stappanesti si sa fi sigura pe tine; imagineaza-ti ca tu esti singura in camera si canti doar de placere; imi dai funda?

| mydreams a răspuns:

Nu te mai emotiona, daca nu poti, inchide ochii sau tu esti o vedeta si ei publicul tau, fa ce simti, lasa-te purtata de val

| Zady a răspuns:

Asta e din cauza emotiilor.cand mai canti in fata lor gandeste-te ca esti singura si canti in baie la dus.asta e problema ta emotiile.incearca sa uiti de tot si de toate si sa canti pentru tine nu pentru ei

| mamarutza1 a răspuns:

Gandeste-te ca esti singura in camera, iar daca nu merge gandeste-te ca publicul tau adica parintii sunt niste clowni care te fac sa razi!

| mira_5804 a răspuns:

Poate ai emotii in fata lor?