| intrus a întrebat:

Eu inainte sa fac ceva ascult piesa mea favorita.de exemplu eu am pe 15 martie campionat la fotbal si nu mai imi plac melodiile mele favorite care ma antrenau pshic si jucam mai bine. ce melodii "antrenante"aveti voi inainte sa faceti ceva de genul acesta(test, jucat teatru etc)big grin? funda!(SI NU VREAU MANELE SI POPULARA!laughing)

3 răspunsuri:
| LoveNight a răspuns:

Hm.pai eu nu prea ascult asa melodii care sa imi dea energie.mai mult sa ma calmeze.de ex maine am test la fizica(GOD >.

| dutulina a răspuns:

Eu de exemplu cand am meci de hambal ascult la casti
Queen -We Will Rock You
shakira waka waka
Snoop Dogg - Doggystyle
Astea 3... Dar de multe ori cand ascult Queen -We Will Rock You si intru in sala bisbirucilaughing)

| dutulina a răspuns:

Sry handbal