| Snupdog a întrebat:

Eu trebuie sa plec in Anglia curand sa muncesc si am un lup ciobanesc german cu varsta de 7 ani, ce pot sa fac cu el daca eu plec? (nu-mi permit ingrijiri din partea voluntariatelor)

Răspuns Câştigător
| StrongHeart a răspuns:

Cauti un cioban care, poate ar avea nevoie, nu stiu ce sa zic.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii gasesti un stapan nou

| sierra1 a răspuns:

Cât stai la muncă?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îl donezi.

| Hope1992 a răspuns:

Incerci sa rogi un prieten, o persoana apropiata care stii ca are suflet bun si va avea grija frumos de el. Altfel va trebui sa incerci sa ii cauti un stapan, desi e posibil ca acel om sa se ataseze si sa nu il mai vezi inapoi, dar pentru binele lui trebuie sa alegi o varianta, nu poti sa il lasi singur sau pe mana persoanelor iresponsabile pentru ca sigur nu o supravietuiasca.