| Georgiana1998 a întrebat:

Eu vreau sa organizez un gratar( de ziua tatalui meu) cu niste prieteni dar nu stiu ce muzica sa pun, ce atmosefera sa fie! m-am gandit la niste volei fotbal sau tennis. pls dati-mi niste ideei, Ce ati face voi la un gratar?

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Depinde, gandeste-te bine, ce-i place tatalui tau? Cand avem gratar, de obicei eu pun muzica, pentru ca eu stiu ce-i place lui tata, iar in general adultilor din ziua de astazi le place muzica gen Mirela Petrean - cu ce m-am ales in viata, copii-s averea, Marcel Pavel, pune si tu ceva muzica greceasca. happy Daca o sa cauti pe youtube, gasesti.Palamakia, de exemplu, e foarte frumoasa.Acum depinde de ce-i place tatalui tau, tu trebuie sa stii asta cel mai bine.In fine, vezi ca la un moment dat, atunci cand aduce tortul, sa ai un la multi ani frumos si sa-l poti pune... Iar fotbal, tennis, volei, pentru adulti, nu cred ca vor asta. Poate fotbal, da.Insa o sa vezi, daca sunteti mai multi, totul vine de la sine.Sa-ti traiasca tatal si distractie placuta!