| Bitsuu a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor. In weekend vreau sa organizez o petrecere in pijamale de ziua mea si nu am prea multe ideei. cum ar fi ce tema sa aleg, cum asa putea sa decorez, cate ceva ce sa facem, etc. Please help, dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Bbbc a răspuns:

Paii tema ai ales.o deja thinking este o petrecere in pijamale, nu? Ceea ce inseamna ca puteti purta pijamale.
1.De obicei, inainte sa participi la o petrecere te gandesti cu groaza la orele pe care le vei petrece incaltata in pantofii cu toc inalt si subtire. De aceasta data, bucura-te! Picioarele tale au voie sa se relaxeze in cele mai comode incaltari: papucii de plus. Nu se asorteaza cu pijamalele din saten? Nici nu trebuie! In seara asta incalca orice regula.

2. Daca in general seara fetelor inseamna o sedinta de terapie si sfaturi, menite sa vindece inimile frante, de aceasta data regulile nu mai sunt valabile. Nu va reuniti pentru a va discuta problemele, ci pentru a petrece. Asadar, inarmati-va cu mult simt al umorului si dati tonul distractiei. Sunteti libere sa barfiti, sa cantati, sau de ce nu, sa experimentati cele mai noi tendinte in materie de frumusete. Experimentati tot ce va trece prin cap, de la machiaje glam, pana la coafuri extravagante.

3.Ati ragusit de la atata karaoke si cautati alta activitate interactiva? Ce poate fi mai distractiv decat o bataie cu perne. Cu cat sunteti mai multe, cu atat mai bine. Inarmati-va fiecare cu cate o perna, indepartati obiectele fragile din jur si dati startul duelului. Cu siguranta, va fi unul memorabil si nici nu va inregistra vreo victima.

4. Tinutele trebuie sa va reprezinte, dar nu uitati sa le adaugati si un plus de originalitate. Mizati pe accesorii: esarfele, brosele sau fularele pufoase pot fi de mare ajutor. Fiti cat mai creative si macar pentru o noapte, transformati-va pijamaua in cel mai trendy outfit. Intrati in pielea unui personaj ori a unei vedete. Eventual, organizati si o sesiune de autografe. Este noaptea voastra; trebuie sa fie intr-una de neuitat! FUNDA?:O3