| lov318 a întrebat:

Exista in Bucuresti vreun centru de adoptie animale? daca da, unde e? sunt si animale de rasa acolo?happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur ca sunt, toti maidanezii sunt rasa pura : terrieri, bichoni, rotweileri, mastifi, ciobanesti germani, nici nu stiu cum iti imaginezi ca ar fi niste corcituri, si in plus de asta s-au gasit si niste cai madanezi, pur sange arab asa ca hurry!

| lov318 explică (pentru anonim_4396):

HA-ha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru lov318):

happy

| IndiferentXD a răspuns:

Http://www.adoptiicaini.ro/cat/bucuresti/ acum ceva timp am fost cu un tovarsh undeva prin Pantelimon, vroia un caine de rasa, dar n-a gasit ce vroia... nu stiu daca mai exista centru ala... dar sunt si altele :-j