| Anabelle123 a întrebat:

Exista numele coco si roco sau cocuta si rocuta nume de papagali

8 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Da pe papagalitza mea o cheama coco si o alint cocutza asta era numele ei cand am cumparato si am avut un papagal rocko

| Robert a răspuns:

Da sunt.

| Andarock a răspuns:

Da.exista...exista si kiky sau siny

| nobody5568hf a răspuns:

Pe papagalii mei ii cheama: Roco, Cici si Paco! (am 3 papagali)
Exista si acele nume! Le poti pune ce nume vrei!
Pe fetita mea o cheama "Cici" laughing da ii un nume frumos!

| Amaliutss a răspuns:

Da am un mos pe nume Coco...sh roco am auzit pe undeva dar nu mai stiu pe unde exact... fundita?big grin

| Daniella a răspuns:

Da,exista.
Daca ai papagal, ii poti pune ce nume vrei tu.
Nu cred ca ar conta prea mult daca exista sau nu.Parerea mea

| JomelaMaya a răspuns:

Da exista, am auzit si Riki...sau Ciki

| ralu23raluca a răspuns:

Exista