| anonim_4396 a întrebat:

Extraterestri aia de la protv chiar exixta

24 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Deocamdata nu am aflat rezultatul cercetarilor.

| Gabry a răspuns:

Inca nu stiai ca exista extraterestrii!:O:O:O:O:OEsti primul om de pe pamant care nu stia! Sau poate...la urma urmei... tu ai fi un extraterestrulaughing

| maryana5 a răspuns:

Asta e o intrebare? straight face raised eyebrows

| Flav a răspuns:

Si tu esti extraterestul trimis posta sa ne informezi, nu? N-o sa inteleg niciodata politica site-ului asta de a aproba intrebari anonime.

cami
| cami a răspuns:

Exixta, exixta
rolling on the floor Te referi la Esca si la Dedu?

Răspuns utilizator avertizat
| annda a răspuns:

Am eu 2 in balcon. big grin Sa-i trimit la tine? laughing

| Raul a răspuns:

Bhey du-te serios?laughing

| SweetCandy a răspuns:

Nu cred...

| danutza a răspuns:

Poi eu tot nu cred cine stie ce om cu anumite mutatzi erahee hee
Cica au putut sa isi de-a seama ca avea o capacitate intelectuala mai mare decat noi laughing

| cLaudYu a răspuns:

Nici eu nu cred...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nui extraterestru iar faza k la gasit acum un an ee minciuna, adevaru este ca la gasit acolo viu a sunat la politie imediat sa facut prezent statu cu agenti lau ars si nou ne mint nu ne spun adevaru pentru ca este mult mai urit, chestia aia ii un dracusor facut din ou de gaina neagra prostia aia de incantatii lungi... (eu u cred da se leaga daca stai sa te gandesti.)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce dracu astia bat campiii nu sau gasit dovezi suficiente ca sar fi capturat extraterestrii cu tehnologia de ultima ora i-am fi gasit pana acum o groaza dar nimic astia fac trucaje si altele doar pentru audienta. va gandeati ca daca sar fi capturat un extraterestru nu spuneau la televizor? ei bine cu scurgeri de informatie tot sar fi aflat pana acum dar nu exista. extraterestrii sunt inventati de niste oameni care au facut farse si asa sa ajuns sa zica lumea ca exista extraterestrii. daca existau pana acum i-am fi vazut pentru ca pana la urma dca era unul ar fi fost si altii deci concluzia este ca nu exista si punct

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteti nebuni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nebuni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vreti sa aflati mai multe despre extraterestri si despre existenta lor veniti pe www.aliens.forumer.ro

| adinescu a răspuns:

Mie mi-au batut 2 la usa acum cateva minute si au zis cas pasnici si nu au...eu am zis ca n-am si am inchis usa

| ariana10 a răspuns:

Am vazut si eu stirea, e destul de credibila dar avand in vedere ca a fost promovata de un cunoscut moderator de emisiuni cu OZN-uri ce poti sa crezi, oricum extraterestrii exista si sunt convinsa de asta si ce am vazut la protv pare adevarat, din punctul meu de vederewinking happy

| tynatwine a răspuns:

Doar acum m-ai "gasit"? rolling on the floor

| gabitul a răspuns:

Eu cred in extraterestri....mai ales ca am vazut tot felul de lucruri

| georgianamihha a răspuns:

Nu! sunt facuti din pui si paine, va sperie mai mult.

| robiboy a răspuns:

Da

| robiboy a răspuns:

Nu se stie