| Stefy_3037 a întrebat:

Fac colectie de ingerasi din portelan si se mai intampla sa cada cu ce ii pot lipi?

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Stefy, iti recomand sa intrebi la un magazin specializat in produse din sticla, portelan etc. Ei cred ca iti vor da informatii referitoare la un ''lipici'' bun si acceptabil ca si pret. Bafta! happy

10 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Super glue.
Pasta UHU
Pasta UHU PLUS

cristian
| cristian a răspuns:

Super glue.
Pasta UHU
Pasta UHU PLUS

Anna
| Anna a răspuns:

Ar tb sa se lipeasca cu Picaturatongue

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Am si eu un ingeras din portelan este micut si frumos numai ca s-a rupt o aripioara.Eu am lipit-o la loc cu super glue numai ca dupa un an de zile in care nu stiu pe une mia cazut prin casa si nu l-am mai gasit m-am hotarat sa fac renovari in casa si l-am gasit mia cazut iar din mana si aripa sa dezlipitsadsadsadeu cred ca trebuie sa folosesti ceva mai tare ca super gluesadsadsad

| otypa a răspuns:

Exista lipici special pentru asa ceva .intreaba la magazinele care se ocupa cu asa ceva... aha dupa ce l-ai lipit sa ne scrii si noua.numai bine.

| Elena0210 a răspuns:

Picatura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac colectie am 100 si ceva am si o pisica si se urca pe birou meu si ii da joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superglue...habar nu ai de asta?

| ricky a răspuns:

Pai cu picaturalaughing

| ZuZu_9651 a răspuns:

PICATURA, e cel mai indicatwinking