| Zebi a întrebat:

Fiind copil... poti face bani?

imi spuneti cum pot face bani pe net? ca unii fac bani reali din jocuri virtuale!

dati`mi ideibig grin

Răspuns Câştigător
| xD a răspuns:

Fiind copil. cat de copil?
fiind copil iei bani de la parinti si de multumesti cu ce ai...

Bani pe net se pot face din jocuri gen Second life, dar trebuie sa fii foarte foarte `disperat` si sa joci 25/24...

sau... Freelancing.
Citeste aici mai multe despre freelancing: http://dojoblog.info/2010/02/09/cum-ajungi-freelancer-web-chiar-de-la-zero/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si e imi imi pun aceeasi intrebare...si am inceput sa joc metin2 united la care cresti greu si am facut un level destul de mare si l-am vandut cu 60 lei big grin:dcum? am vorbit cu aia pacolo si le-am zis ca vand level si m-a intrebat unu cu cat si eu cu 60 lei desigur ca m-a intrebat si ce level laughingpoti sa joki metin si sa faci levele mari si poma sa le vinzi si gata tiai facut bani da sa iti faci mai multe conturi si desiguri sa stii sa jocilaughing)

| Bau_Adrian_1992 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Anonim92 un joc de strategie jucat de peste 90000 oameni in care poti converti banii din joc in bani reali ...incercati,nu este teapa!

| beny_1640 a răspuns:

Immy_ydol pentru ce confused