| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Hey... nu stiu ce sa mai fac cu Katy (pisicuta mea -junioara mea drăguță happy ) laughing)))
Are purici! sad i.am facut baie cred ca de 3 ori saptamana aceasta... cu smponul de la Happy (impotriva puricilor) ba chiar am dat 27 de lei pe o pipeta micuta tot pentru purici,, ADVANTAGE, mor... dar mai rămân in fiecare zi o periisi mai gasesc unul dar micuț o las si pe afara dar stau cu ea... in brate... accesat produs mentionat mai sus ar trebuie sa ii omoară si sa prevină infestarea cu acces ti părăsiți!
Dar tot ii i.a am stropit si in casa peste tot... cu o solutie achiziționată tot de la farmacia veterinară.
Sfaturi?! sad sad sad

Răspuns Câştigător
| xDragosel007 a răspuns:

Pune-i zgarda antipurici ca la caine, da cu solutie prin casa, spal-o si nu o lasa afara pentru 1-2 zile, ar trebui sa mearga.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar nu ii pot pune zgarfita are 2 luni e prea mica... se pune pe la 5-6luni... sunt substanțe toxice! Uff :* sad

| AntoniaAC a răspuns:

Zgarda pentru purici! Si eu i-am pus cainelui meu si acum e foarte curat, nu mai are deloc purici!
Sper sa te ajute si pe tine.
Bye