| Șttefania a întrebat:

Funda!
La farmaciile vetelinare se gasesc catelusi?

7 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Nu decat daca e si un petshop dar iti recomand sacumperi de la crescatorii ca de la petshop il iei gata bolnav

| Psihiatra a răspuns:

Nu.Sunt oar medicamente. Poate in unele gasesti lucruri pentru catei, cum ar fi zgarde anit purici sau lese.Cauta la magazinele de animale sau pe internet

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Catelusi, la farmacie? Tu ai o cat de vaga idee ce-i aia o farmacie si ce se vinde acolo?

| ioana1704 a răspuns:

Nu, la farmacii se gasesc doar medicamente. Dar poti vorbi cu cel care vinde la farma daca aude ceva despre un catel - rasa care te intereseaza sa te anunte. Idem daca vrei sa vinzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar poti gasi la PetShopuri.Eu mi-am cumparat o catelusa de la un PetShop si e foarte draguta.

| Denisa85 a răspuns:

Nu.
De obicei farmaciile veterinare vindeca animalele, le fac vaccinele sau iti pot oferii un produs bun pentru ei(cum ar fi zgarda anti-purici, sampon, perie etc.)
Catelusii se gasesc Pet-Shop.

| ionutalecs a răspuns:

Http://www.fostaprietena.info/? username=25884
da la unele