| Xaya a întrebat:

Hay TPU! Am 2 hamsteri sirieni, femele. Una este foarte grasa si are o blanita deasa rau pare foarte sanatoasa dar cealalta e putin mai slabuta si are o blanita putin mai rara din punctul meu de vedere (probabil ca mi se pare din moment ce are firul de par mai lung) si in fine ea dormind toata ziua cum este normal seara cand se trezeste are mai tot timpul ochisorul drept lipit. Ar fi cazul sa mi fac griji? Daca da ce ii fac?

1 răspuns:
| Amy_Amalia_1993 a răspuns:

Da ar trebui cumpara-i un spray, in fiecare zi sa o dai la ochi