| MissyCreaw a întrebat:

Heey! Are cineva un cod de webkinz Husky nefolosit? daca da va roog trimiteti-mi intr-un mesaj privat! Dau 10 funde!

3 răspunsuri:
| SmileFreedom a răspuns:

Dar sunt ieftini.Toti cei care cumpara au nevoie de ele.Acum pe bune.Nu iti zic cu rea vointa, dar daca vrei si ai posibilitatea poti sa cumperi...

| Alëxąndŕą a răspuns:

1. De ce vrei neaparat Husky?
2. La magazin costa acum la micro 18, 88 lei Husky Lil'Kinz daca cumperi iti dau si dulciuri
3.Nu ai cum sa dai 10 fundite
4.Nu iti zic din rautate doar ti-am zis Missy

| MissyCreaw explică:

Mie nu imi mai ia wekbinz si eu nu mai am codul de la husky meu