| KittyPinker a întrebat:

Heey! Vreau sa va spun ca pisica mea a fatat si nu stiu ce sa fac cu puii ei.

Va rog frumos contactati-ma daca doriti sa adoptati un pui, sunt mici si foarte jucausi si mai sunt adorabilipuppy dog eyes desi nu sunt de rasa.

Eu sunt din Cluj-Napoca. Puii sunt aproape albi, dar pentru mai multe informatii adaugatimi adresa de messenger: grapejuice_punk@yahoo.com

Ajutati acei micuti sa'si gaaseasca stapanul puppy dog eyes au cam 1 luna

1 răspuns:
| Ad3lle a răspuns:

Poate vor vecinii...sau daca nu, colegii de la scoala/liceu, rude...gasesti uhwinking