| anonim_4396 a întrebat:

Hei ^.^. Am din nou o problema.Am pus pe you tube un filmulet si e cu poze si din astea si am ceva greseli acolo si vreau sa-l sterg si nu pot.Cum as putea sa-l sterg? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai te duci sus in dreapta unde scrie nicknameul tau de youtube si dai pe el, dai "my videos", te duci la videoul respectiv si dai delete sau ceva de genul iti arata oricum acolo ceva de genul "delete" sau "remove".

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Te loghezi pe youtube, dai la my videos vezi care e video-ul care vrei sa il stergi si dai delete

| adryanb27 a răspuns:

Sall. t loghezi in youtube si in dreapta sus gasesti id/ul tau, dai 1 clik p el si alegi my videos! aici ai videourile tale, bifezi care vrei si apoi ii dai delete! si se sterge! sper ca sunt utile informatiile! n mai auzim_ sallut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-a legatura cu patronul site-ului